Darmowe biznesplany do pobrania

Starasz się o dotacje i zastanawiasz się jak wypełnić biznesplan, który jest załącznikiem do wniosku? Mam dla Ciebie prezent – darmowe wzory biznesplanów do pobrania.

darmowe biznesplany

Do pobrania są aż cztery biznesplany. Biznesplany dotyczą różnych działalności ? usługi ogrodnicze, placówka bankowa, warsztat samochodowy i wypożyczalnia kajaków. Każdy z nich został wypełniony na potrzeby innego programu ? dotacji z urzędu pracy, kredytu bankowego, dofinansowania w ramach Kapitału Ludzkiego,  dotacji na rozwój mikroprzedsiębiorstw w ramach PROW. Wnioski, do których były załącznikami otrzymały środki. Nie są to szablony z Internetu, a wnioski napisane przez mnie!

Aby otrzymać biznesplany, wystarczy zapisać się na newsletter. Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do biznesplanów. Dodatkowo będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach na bogu. Obiecuję ? żadnych reklam, żadnego spamu.

 

Uwaga – jeśli nie otrzymałeś maila aktywacyjnego sprawdź folder SPAM.

 


 
Do sporządzania wniosku o dotację przyda się Tobie także artykuł „Jak pisać wnioski o dotacje unijne” oraz moje comiesięczne, aktualizowane zestawienie naborów wniosków.