10 najpopularniejszych wpisów

Nadszedł czas na małe podsumowanie roku 2015. Przez cały rok na blogu pojawiło się 25 wpisów – planowałam dodać ich znacznie więcej, ale życie czasem lubi płatać figle i niektóre rzeczy trzeba odsunąć na dalszy plan. Ostatnie pół roku spędziłam na strachu o moją nienarodzoną córeczkę – ciągle szpitale i leki, jednak wszystko zaczęło się układać. Termin porodu mam wyznaczony na połowę stycznia i wszystko wskazuje, że do niego dotrwam i cała historia zakończy się szczęśliwie. Niestety wszystko to odbiło się na blogu i na częstotliwości dodawania nowych wpisów. Jednak nie zawiedli czytelnicy i z każdym miesiącem przybywają nowi. Dlatego też przedstawiam listę najchętniej czytanych wpisów – znajdują się na niej zarówno wpisy z 2015 roku jak i wcześniejsze, do których najchętniej zaglądaliście przez ostatnie 12 miesięcy. Zaczynamy!

 

1. Biznes w małym mieście – to jest możliwe!

To wciąż zdecydowany lider wszystkich wpisów, jakie kiedykolwiek ukazały się na blogu.  Czytany jest najczęściej i najchętniej.  Mam nadzieję,  że udało mi się przekonać chociaż kilka osób do tego, że nawet w małym miasteczku można prowadzić własny biznes.

 

2. Darmowy program do faktur? Test 5 najlepszych aplikacji.

Jeden z pierwszych wpisów na blogu, ale wciąż bardzo aktualny.  Choć przybyło kilka nowych programów,  to te przedstawione w zestawieniu wciąż mają wszystkie niezbędne funkcje. No i są całkowicie darmowe.

 

3. Tajemniczy pokój – escape the room

Jeśli marzysz o biznesie typu tajemniczy pokój,  to ten wpis jest dla Ciebie. Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest, to sprawdź koniecznie.

 

4. Chemia z Niemiec – czy to się jeszcze opłaca?

Jeśli mieszkasz niedaleko niemieckiej granicy, to sprawdź, co opłaca się tam kupować.  A może będzie to dla Ciebie inspiracja na nowy biznes?

 

5. Biznes dla studenta – pomysły i motywacje

Wpis szczególnie popularny w okolicach nowego roku akademickiego.  O tym jak na studiach rozkręcić własny interes.

 

6. Sprzedaż własnego miodu, jaj i mleka – policzymy czy się opłaca

Jak i ile można zarobić na sprzedaży miodu, mleka i jaj. To wspaniały sposób na dodatkowy zarobek – wystarczy trochę pracy i kawałek ogrodu.

 

7. Pożyczamy – zarabiamy. 20 pomysłów na wynajem

20 pomysłów na biznes oparty na wynajmie.  Mało pracy, a zarobek może być całkiem satysfakcjonujący.

 

8. Co sprzedawać w sklepie internetowym?

Pomysły na asortyment do własnego sklepu internetowego.

 

9. Hodowla karpia – czy to się opłaca?

Wpis o świątecznym zabarwieniu.  Zawiera konkretne wyliczenia i odpowiedź na pytanie czy opłaca się własna hodowla karpia?

 

10. 10 pomysłów na biznes do 10 000zł

Dziesiątkę najpopularniejszych wpisów zamyka zbiór pomysłów na biznes,  gdy nasze środki są mocno ograniczone.

 

Jednocześnie chciałbym podziękować Tobie, że zaglądasz na tego bloga. Bardzo dziękuję wszystkim czytelnikom za ten ostatni rok. I życzę dużo lepszego, Nowego Roku 2016.

11 komentarzy

 1. Dana 1 stycznia 2016
  • Magda Grzegorczyk 2 stycznia 2016
 2. Tomasz 5 stycznia 2016
 3. Hubert 7 stycznia 2016
 4. Fife Fantasi 8 stycznia 2016
 5. Grzegorz 2 lutego 2016
 6. Rafał 4 lutego 2016
 7. Tristian 5 lutego 2016
 8. Michał 1 marca 2016
 9. Andrzej 23 marca 2016
 10. kamkli 3 czerwca 2018

Add Comment