O mnie

Cześć, nazywam się Magda. Z wykształcenia jestem ekonomistą. I filozofem – lecz to bardziej hobbystycznie. Mam mnóstwo pomysłów, szczególnie z zakresu nowych biznesów – a część udaje mi się nawet realizować.W 2009 roku wraz z mężem otworzyliśmy naszą pierwszą firmę i wiem dobrze jak trudno było nam wtedy znaleźć jakiekolwiek sensowne informacje w Internecie. Temat dotacji dopiero raczkował a do wiedzy o wielu sprawach dochodziliśmy sami często okrężną drogą. Dzisiaj nasze biznesy mają się świetnie – ja jednak wciąż poszukuję nowych możliwości rozwoju. Oprócz tego pracuję także w stowarzyszeniu, gdzie pomagam innym przedsiębiorcom pozyskiwać fundusze unijne i dziele się swoją wiedzą na temat prowadzenia firmy.

Dlaczego prowadzę bloga?

Poświęcam swój wolny czas, zarówno prowadząc stronę, jak i udzielając porad. Dlaczego? Bo uwielbiam ten temat. Chciałabym, aby Polacy nie bali się zakładać nowych przedsiębiorstw, ale także żeby robili to w sposób mądry i przemyślany. Wszak wiadomo, że ponad 70% PKB wytwarzają przedsiębiorstwa. Bez firm nie ma dochodu narodowego, nie ma miejsc pracy, nie ma dochodów obywateli.  Uważam, że przedsiębiorcom należy się ogromne wsparcie.

Jeśli więc prowadzisz firmę lub planujesz ją otworzyć ? to miejsce jest dla ciebie. Znajdziesz tutaj garść przydatnych informacji. Jeśli masz jakieś sugestie lub pomysł na temat ? koniecznie daj mi znać pisząc maila na adres magda@biznesopedia.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Pamiętaj też, że nie jestem nieomylna i jak każdy, czasem popełniam błędy. Nim zastosujesz się do moich porad koniecznie przeanalizuj wszystkie za i przeciw i koniecznie sam podejmij decyzję.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się na newsletter, aby na bieżąco otrzymywać informacje o najnowszych wpisach.